arinysvfxpmzo7jilbn3.jpg
pamukkale balon
selda-golu.jpg
şifalı havuz.jpg

Lütfen Dikkat !!!!!

Tesislerimize rezervasyon yaptırmadan önce,  AŞAĞIDAKİ HUSUSLARI GÖZDEN GEÇİRİNİZ......

Tesislerimizin resmi web sitesindesiniz bu sitede yer alan bilgiler ve hizmet standartları  tarafımızdan taahhüt edilen bilgi ve standartlardır.

Sitemiz haricinde tüm mecralarda verilmiş bilgiler ve dahi görseller verilmiş olduğu kurum ve kuruluşları bağlamakta ve dahi tesisimiz rızası ile yapıldığı anlamını taşımamakta; tesisimizle alakası bulunmamaktadır.  

Tesislerimizin standart ve hizmet görme metotlarını aşağıda yer alan linkleri tıklayarak ayrıca gözlemleyebilirsiniz.

Yeni normalde tesislerimiz kapsamında oda tiplerimizden, hizmet standartlarına ve rezervasyon kampanyalarına kadar uzanan tüm bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Aşağıda tesislerimizin ayrı, ayrı tanıtımlarının yer aldığı sayfalara tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tatil İhtiyaçlarınız  kapsamında olası bazı bilgi ihtiyaçlarınıza sitemizden ulaşamamanız halinde lütfen bizlerle irtibat numaralarımızdan veya mail yolu ile bağlantıya geçiniz.

Tesisimize rezervasyon yaptırmış misafirlerimiz sitemizde yer alan bilgilendirmeleri kabul etmiş bulunmaktadır. İşletmemizin T.C. KÜLTÜR ve TURİZM BAKANLIĞI denetiminde olmasına istinate, sitemizde yer alamayan hususlarda: